Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

T-Mobile přejde na kliniku, Trojana doplní Neužil

Nová kampaň poběží v lednu a v únoru, propaguje internet na doma.

Natáčení probíhalo v knihovně v Hradci Králové. K Ivanu Trojanovi v roli primáře se přidal herec Václav Neužil coby lékař (čtvrtý zleva)

Natáčení probíhalo v knihovně v Hradci Králové. K Ivanu Trojanovi v roli primáře se přidal herec Václav Neužil coby lékař (čtvrtý zleva)

Telekomunikační operátor T-Mobile připravuje na 1. února start nové kampaně, v níž bude propagovat internet na doma. Děj nových televizních spotů se přesune na kliniku. K Ivanu Trojanovi v roli primáře se přidá Václav Neužil coby lékař a další.

Kampaň poběží do konce března v televizi, na internetu, v outdooru, v retailu a budou ji provázet i BTL aktivity. Kreativní koncept připravila tradičně Saatchi & Saatchi, BTL a retail má na starost Havas Worldwide Prague, online aktivity Proboston Creative a nákup mediálního prostoru Mediacom Praha.

Nové spoty režíroval Tomáš Bařina v produkci Boogie Films, kameramanem byl Jan Velický. Coby klinika posloužila tvůrcům knihovna v Hradci Králové.