Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze).

Týdeník Katka nově bez televizního programu

Burda Praha přesunuje program do nového čtrnáctideníku Katka TV Křížovky + program.

Časopis Katka

Časopis Katka

Vydavatelství Burda Praha upravuje obsah týdeníku Katka, změny jsou patrné od 28. čísla, které se aktuálně prodává. Televizní program, který zaujímal 15 stran z celkem 60, se přesunuje do samostatného speciálu Katka TV Křížovky + program, jehož první číslo je také v prodeji.

Nová Katka má nyní 56 stran bez televizního programu, cena zůstává 12 Kč. Speciál Katka TV Křížovky + program stojí 20 Kč, bude vycházet jednou za čtrnáct dní v tištěném nákladu 45.000, rozsah je 48 stran. Obdobný titul Katka Křížovky bude vycházet nadále samostatně se čtrnáctidenní periodicitou jako dosud.

Místo programu přibudou v týdeníku Katka texty o celebritách. „Kromě pravidelných vztahových a společenských témat, životních příběhů, módních trendů a kosmetických novinek Katka nově přináší informace ze světa našich i zahraničních celebrit,“ řekla publisherka titulu Zuzana Diniz.