Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Tým pro social v Ogilvy vede Šumanská

Desetičlenný tým pod vedením Barbory Šumanské pracuje pro značky Ikea, E.on či Lego.

Barbora Šumanská

Barbora Šumanská

V čele desetičlenného týmu pro sociální sítě v komunikační agentuře Ogilvy bude Barbora Šumanská. Z pozice head of social se má se svými lidmi starat o značky Ikea, E.on, E.on Energy Globe, Lego, dále Astrid, B.U., Str8 z portfolia skupiny Sarantis, nebo projekt Prezident 21. Kromě toho má social rozvíjet i u dalších klientů napříč skupinou Ogilvy. Šumanská dělá v Ogilvy sedm let, v minulosti vedla tým PR v oblasti spotřebního zboží. Tým nově vedený Šumanskou dřív spadal přímo pod vedení Dity Stejskalové, managing partnera agentury Ogilvy PR.

„Značky svou přítomnost na sociálních sítích vnímají jako nutnost. S narůstajícím počtem platforem, na kterých komunikují, ale mnohdy zapomínají, s kým se baví a proč. Bez kvalitní strategie komunikace na sociálních sítích se proto neobejdou,“ je přesvědčena Šumanská. „Nechceme být pouze generátorem hezkých obrázků, které čekají na lajky. Jsme partnerem, kterému jde o efektivní výsledek,“ prohlašuje.