Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky bude sledovat hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidá v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, Blesk v neděli od 15.00 na webu interview s Milošem Zemanem.

U+Design předělá web T- Mobilu, použije i data

V tendru na redesign korporátního webu mobilního operátora T-Mobile zvítězila mezi osmi agenturami digitální agentura U+, která zastřeší tvorbu nové uživatelské zkušenosti a samotný design stránek. Za U+ pracuje na uživatelské zkušenosti Robert Blecha a Lubomír Ruska, na grafice Kate Bunina a Tomáš Krejčí, z pozice creative directora pak Tomáš Nečas, šéf U+Design, jedné z nových divizí agentury U+.

T-Mobile poptával jen refresh vzhledu, tým U+ nicméně zohlednil i data a údaje o chování zákazníků. Navrhl také chat bota do messengeru. „Řekli si o všechna data, která máme, a jimi také argumentovali při prezentaci svého návrhu. Takhle si představujeme spolupráci s agenturou, která nás dokáže posunout dál,“ zdůvodnil Martin Kučera, manažer propozic a produktů e-business v T-Mobile.