Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Virklis dělá pro Ulovdomov.cz

PR agentura se bude starat o komunikaci i o marketingové projekty internetového portálu.

Ulovdomov.cz nabízí pronájmy a spolubydlení

Ulovdomov.cz nabízí pronájmy a spolubydlení

Internetový portál zaměřený na pronájmy bytů a spolubydlení Ulovdomov.cz začal spolupracovat s komunikační agenturou Virklis. Ta bude mít na starost jeho komunikační a marketingové aktivity značky Ulovdomov.cz na českém trhu. Zakázku získala napřímo, díky předchozí práci na společných projektech.

Projekt Ulovdomov.cz vznikl začátkem letošního roku, údajně jako reakce na současnou internetovou nabídku českých realitních kanceláří, která tvůrci projektu označují jako nepřehlednou a uživatelsky nepřívětivou. Spoluvlastníky portálu jsou Tomáš Brychta, Martin Březina, Jiří Hlavenka, Johny Patera a Oliver Dlouhý. Portál se zaměřuje výhradně na pronájmy bytů a spolubydlení. Součástí projektu je rovněž informační centrum, v jehož rámci mají zájemci o pronájem nemovitosti k dispozici řadu informací a tipů.

Agentura Virklis funguje na českém trhu od roku 1998, je členem sítě PR agentur Whiteoaks.