Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Druzí Vinaři nad SuperStar, u mladších vyrovnáno

Starší diváci dali přednost Vinařům a Četnickým humoreskám, SuperStar skončila třetí.

Seriál Vinaři na Primě pokračuje druhou řadou. Foto: TV Prima

Seriál Vinaři na Primě pokračuje druhou řadou. Foto: TV Prima

Druhý díl seriálu Vinaři televize Prima přitáhl v neděli večer po 20. hodině k televizním obrazovkám 992.000 dospělých diváků, což znamenalo pro televizi 24% podíl na sledovanosti. Na opakování seriálu Četnické humoresky na ČT1 se dívalo 958.000 diváků (share 23 %), talentovou show SuperStar na Nově vidělo 803.000 s podílem na sledovanosti 22 %.

Druhá série Vinařů se pěvecké soutěži SuperStar vyrovnala u mladší cílové skupiny diváků ve věku 15-54 let. Podíl na sledovanosti obou pořadů se pohyboval kolem 26 %, seriál Četnické humoresky zaujal 18 % diváků v cílové skupině 15-54. Ukazuje to měření sledovanosti ATO – Nielsen Admosphere.