Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

V září rostl prodej jen Sportu a Lidových novin

Český deníkový trh klesl v září meziročně o 6 %, nejvíc se snížil prodej Mladé fronty Dnes.

Souhrnný průměrný prodaný náklad tuzemských deníků klesl v září meziročně klesl o 6 % na 799.048 kusů. Nejvíc se propadl pultový prodej (o 9 %), pak předplatné (o 6 %). Roste digitální předplatné (o 20 %), ale také takzvané ostatní prodeje (11 %), tedy množství levně udávaných výtisků.

Prodej deníků v září 2015 

Největší meziroční propad svého nákladu – o 10 % – zaznamenal titul Mladá fronta Dnes (-10 %) vydavatelství Mafra.

Naopak nejvíc narostl prodaný náklad titulu Sport vydavatelství Czech News Center (+11 %), růst ovšem táhlo jen navýšení prodeje elektronické verze – ostatní prodej, pultový prodej a předplatné Sportu klesly.

Meziročně si zhruba o tisícovku prodaných kopií polepšily ještě Lidové noviny Mafry. Těm přitom vzrostl pultový prodej, předplatné i také ostatní prodej, naopak se snížil odbyt elektronických verzí.

Ve srovnání s předchozím měsícem zůstal deníkový trh stabilní. Oproti srpnu si v prodeji polepšily Hospodářské noviny mediálního domu Economia, Lidové noviny a mírně také regionální Deník vydavatelství Vltava-Labe-Press. Nejprodávanějším zůstává bulvár Blesk (Czech News Center), jeho odbyt se ve srovnání se srpnem prakticky nezměnil.