Odstartoval lifestylový web Ženy.cz, se sloganem Hýbeme světem, kromě vlastních materiálů bude přinášet obsah časopisů Moje psychologie, Dieta, OK! Magazine a F.O.O.D. téhož vydavatele CN Invest. „Nechceme kopírovat stávající weby pro ženy. Vidím velký potenciál v tom, přinášet více obsahu z reálného života,“ uvádí šéfka projektu Dita Křížová, jež do března dělala v digitálním týmu Českého rozhlasu. Projekt chce za rok získat půl milionu reálných uživatelů měsíčně.

Václav Klaus i jako exprezident promluví 1. ledna v televizi

Klausovy novoroční promluvy budou mít tentokrát formu speciálního vydání pořadu Partie s moderátorem Janem Punčochářem.

Václav Klaus přednesl prezidentský novoroční projev naposledy 1. ledna 2013. Foto: Profimedia.cz

Václav Klaus přednesl prezidentský novoroční projev naposledy 1. ledna 2013. Foto: Profimedia.cz

Václav Klaus na Nový rok opět promluví k televizním divákům, a to přesto, že mu letos v březnu vypršel druhý pětiletý prezidentský mandát. Jak Médiáři potvrdil Petr Macinka z Institutu Václava Klause, bývalému prezidentovi dá prostor televize Prima, na čtvrt hodiny 1. ledna od 13 hodin, tedy v čase a stopáži, které byly do letoška tradičně vyhrazeny právě novoročním prezidentským poselstvím.

Klausův nástupce Miloš Zeman se ovšem letos rozhodl přesunout projev z Nového roku na 26. prosince, na druhý vánoční svátek, do vysílání s ním počítají Česká televize na zpravodajské stanici ČT24, televize Nova na hlavním kanálu a Český rozhlas na nejposlouchanější stanici Radiožurnál.

Čas na Nový rok, který původně vyhradila Zemanově projevu, Prima vyplní právě Klausovými promluvami. Budou mít podobu rozhovoru ve speciálním vydání debatní Partie, moderovat jej bude Jan Punčochář. Novoroční partie se nebude vysílat živě, o den dřív se má předtáčet, přiblížil Médiáři Jiří Haramul z marketingu Primy.