Sdružení agentur pro výzkum trhu a veřejného mínění Simar a Syndikát novinářů ČR dnes v presscentru na Senovážném náměstí 23 pořádá od 10 do 13 hodin odborný seminář, jak číst a správně interpretovat předvolební výzkumy. Vystupují Daniel Prokop (Median), Václav Hřích (AKO), Jan Tuček (STEM/Mark), Bronislav Kvasnička (TNS Aisa), moderuje a glosuje Jindřich Šídlo.

Gallo píáristkou Concept One, přišli i dva další

Řady sportovní aktivační agentury rozšířili Tereza Valentová, Lenka Gallo a Marek Šoth.

Do aktivační agentury Concept One se zaměřením na sport a entertainment management nastoupili projektová manažerka Tereza Valentová, PR manažerka Lenka Gallo a konzultant digitálních řešení Marek Šoth

Tereza Valentová

Tereza Valentová

Valentová se v mediálním prostředí pohybuje dvanáct let, pracovala například v agenturách Havas Media Czech Republic a Médea pro klienty jako Kofola nebo Toyota Motor Czech. V Concept One bude působit jako projektová manažerka v týmu klientského servisu.

Lenka Gallo

Lenka Gallo

Gallo se vrací do Česka po pěti letech strávených v Bahrajnu a v Concept One bude mít na starost PR. Předtím vedla komunikaci pražské fotbalové Sparty a dva roky byla marketingovou ředitelkou Národního divadla. Podepsána je mimo jiné pod projektem sjednocení vizuální komunikace první české scény a jejích uměleckých souborů.

Marek Šoth

Marek Šoth

Šoth zastává v Concept One pozici manažera digitálního obsahu. Zakladatel komunity instagramerů Igers.cz vedl v posledních třech letech komunikaci ČT Sport na sociálních sítích. Spravuje také účty pro Google CZ. V České televizi současně připravil strategii a vedl komunikaci pořadů Tečka páteční noci nebo Fokus Václava Moravce, kde stojí za přímým napojením sociálních sítí do vysílání.