Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Vedení České justice přebírá Hofrichterová

Dosavadní šéfredaktor webu Robert Malecký přechází jako redaktor do Hlídacího psa.

Eva Hofrichterová. Foto: Dalibor Durčák

Eva Hofrichterová. Foto: Dalibor Durčák

Novou šéfredaktorkou specializovaného webu Česká justice je ode dneška Eva Hofrichterová. Nahradila v čele redakce Roberta Maleckého, prvního šéfredaktora a spoluzakladatele, který se rozhodl v této funkci skončit a odejít. Podle vydavatele, kterým je firma Media Network Petra Dimuna a Ivo Hartmanna, se tak stalo po vzájemné dohodě. „Rezignoval jsem v polovině června poté, co míra zásahu majitelů do obsahové stránky titulu přesáhla míru ve slušné redakci obvyklou,“ reagoval Malecký. Od 1. července nastupuje jako redaktor webu Hlídací pes, který vedou Robert Břešťan a Ondřej Neumann.

Hofrichterová dřív působila v Lidových novinách či časopisu Týden. Letos začala přispívat také do lifestylového online magazínu TukuTuku. Dimunova a Hartmannova firma vydává na webu rovněž Zdravotnický deník a Ekonomický deník.