Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Veselý z Equa Bank řídí marketing mobilů Honor

Manažera online marketingu bank Equa a HSBC Tomáše Veselého angažoval pro středoevropský region čínský výrobce mobilních telefonů Huawei.

Tomáš Veselý

Tomáš Veselý

Čínský výrobce spotřební elektroniky Huawei posiluje marketingové aktivity své značky Honor ve střední Evropě. Proto jako šéfa digitálního marketingu najímá Tomáše Veselého. Ten poslední čtyři roky zodpovídal za online komunikaci a mediální plánování v české pobočce banky Equa, od jejího vstupu na český trh, a předtím dělal manažera digitálního marketingu banky HSBC Czech či manažera marketingu ve vyhledávačích v mediální agentuře OMD.

Pro značku Honor bude rozvíjet a koordinovat marketing v České republice, na Slovensku a v Rakousku. „Mým cílem pro nejbližší období je dostat Honor do podvědomí zákazníků jako černého koně mezi deseti nejvýznamnějšími mobilními značkami v regionu,“ uvedl Veselý. Značka Honor je v Česku od loňského listopadu, své modely prodává výhradně přes internet.