Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Vivantis spustil na Slovensku nový e-shop

Firma spadající pod E-commerce Holding představuje web Prezdravie.sk.

Ředitel Vivantisu Martin Rozhoň

Ředitel Vivantisu Martin Rozhoň

Internetové obchody Vivantis z finanční skupiny E-commerce Holding spustily na slovenském trhu nový e-shop Prezdravie.sk. Obchod je stejně jako původní česká verze Prozdravi.cz zaměřen na „produkty přírodní medicíny a zdravého životního stylu“ a nabízí zhruba 12.000 produktů z této oblasti.

„Na Vivantis.sk jsme viděli velký zájem o komodity spojené se zdravím. Proto jsme se rozhodli vytvořit samostatný e-shop, kde by měli zákazníci pohromadě sortiment zdravé výživy, produktů přírodní medicíny a dalších příbuzných produktů,“ tvrdí Martin Rozhoň, ředitel internetových obchodů Vivantis, pod které Prezdravie.sk patří. 

„Zdraví jako segment je na vzestupu, což potvrzuje i skokový nárůst nových e-shopů lékárenských řetězců a dalších farmaceutických hráčů. Chceme tuto vertikálu maximálně podpořit,“ říká Jan Jírovec, výkonný ředitel E-commerce Holdingu. 

„Velký důraz klademe na výběr produktů z oblasti přírodní, celostní a alternativní medicíny. Ty reprezentuje například značka Natural Medicaments,“ dodává Rozhoň. „V české mutaci Prozdravi.cz jsme nedávno rozšířili sortiment na víc než 2.000 produktů zdravé výživy a víc než 7.000 produktů volně prodejného lékárenského sortimentu. Všechny tyto produkty mají k dispozici i zákazníci Prezdravie.sk.“

Vivantis vstoupil na Slovensko loni na podzim s e-shopem Vivantis.sk.