Odstartoval lifestylový web Ženy.cz, se sloganem Hýbeme světem, kromě vlastních materiálů bude přinášet obsah časopisů Moje psychologie, Dieta, OK! Magazine a F.O.O.D. téhož vydavatele CN Invest. „Nechceme kopírovat stávající weby pro ženy. Vidím velký potenciál v tom, přinášet více obsahu z reálného života,“ uvádí šéfka projektu Dita Křížová, jež do března dělala v digitálním týmu Českého rozhlasu. Projekt chce za rok získat půl milionu reálných uživatelů měsíčně.

Vlastník průmyslových parků P3 zvolil Ogilvy PR

Provozovatel 160 průmyslových nemovitostí si vybral Ogilvy mezi osmi agenturami.

Vlastník a provozovatel logistických a průmyslových parků P3 Logistic Parks si ve výběrovém řízení na komunikaci pro ČR zvolil Ogilvy Public Relations. Agentura bude mít na starosti témata spojená s výstavbou a rozvojem stávajících logistických parků, CSR aktivity a komunikaci trendů v logistice a průmyslovém developmentu. Tendru se zúčastnilo celkem osm agentur.

P3 vlastní podle svých zástupců přes 160 průmyslových nemovitostí po celé Evropě. „Neprodáváme je dál, ale jsme dlouhodobým partnerem našich klientů. A naše dodavatele vybíráme stejně – hledáme dlouhodobé partnery. Z Prahy řídíme nejen český, ale i korporátní marketing a komunikaci, a proto se těšíme, že Ogilvy díky svým mezinárodním zkušenostem pozitivně ovlivní i naši korporátní komunikaci,“ tvrdí marketingový ředitel P3 Logistic Parks Hynek Bartík.