Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Voldánová bude mít talk show na Aktuálně.tv

Do internetové televize Economie přichází další tvář z České televize Jolana Voldánová.

Kafe s Jolanou

Jolana Voldánová v talk show Kafe s Jolanou

„Vtipné, dojemné a osobní“ Kafe s Jolanou je nová talk show, kterou na Aktuálně.tv, internetové televizi vydavatelství Economia Zdeňka Bakaly, dostane Jolana Voldánová, někdejší populární moderátorka hlavních zpráv České televize. Pořad začíná ve středu 16. března. „Stopáž bude klouzavá od 6 do 15 minut,“ sdělil Médiáři šéf videoobsahu Economie Milan Šíma.

Hosty prvního dílu budou herci Simona Stašová a Michal Dlouhý, v druhém díle se ukáže třeba herečka Marie Doležalová.

Voldánová není v Bakalově vydavatelství prvním člověkem známým z obrazovky České televize – nejznámějším projektem v portfoliu Economie je DV TV Daniely Drtinové a Martina Veselovského, bývalých moderátorů Událostí, komentářů. Není to ani první talk show – svou pod názvem Cesty do neznáma má čerstvě na Aktuálně.tv horolezec Radek Jaroš. A není to ani první talk show Voldánové na Aktuálně.tv – už loni na podzim propůjčila svou tvář reklamnímu cyklu firmy Partners Zkroťte své peníze.