Čtyři roky a čtyři měsíce fungoval přehrávač hudebních klipů Mixér.cz, startoval na přelomu dubna a května 2012, teď k 31. srpnu ho jeho provozovatel Seznam.cz ukončí. „Protože se chceme soustředit zejména na vlastní tvorbu, rozhodli jsme se hudební televizi Mixér.cz k poslednímu srpnu ukončit,“ uvádí se na webu. Hudba se má převést zpátky pod internetovou televizi Stream.cz, kde fungovala v sekci Stream Music před spuštěním Mixéru.

Voldánová bude mít talk show na Aktuálně.tv

Do internetové televize Economie přichází další tvář z České televize Jolana Voldánová.

Kafe s Jolanou

Jolana Voldánová v talk show Kafe s Jolanou

„Vtipné, dojemné a osobní“ Kafe s Jolanou je nová talk show, kterou na Aktuálně.tv, internetové televizi vydavatelství Economia Zdeňka Bakaly, dostane Jolana Voldánová, někdejší populární moderátorka hlavních zpráv České televize. Pořad začíná ve středu 16. března. „Stopáž bude klouzavá od 6 do 15 minut,“ sdělil Médiáři šéf videoobsahu Economie Milan Šíma.

Hosty prvního dílu budou herci Simona Stašová a Michal Dlouhý, v druhém díle se ukáže třeba herečka Marie Doležalová.

Voldánová není v Bakalově vydavatelství prvním člověkem známým z obrazovky České televize – nejznámějším projektem v portfoliu Economie je DV TV Daniely Drtinové a Martina Veselovského, bývalých moderátorů Událostí, komentářů. Není to ani první talk show – svou pod názvem Cesty do neznáma má čerstvě na Aktuálně.tv horolezec Radek Jaroš. A není to ani první talk show Voldánové na Aktuálně.tv – už loni na podzim propůjčila svou tvář reklamnímu cyklu firmy Partners Zkroťte své peníze.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr