Jubilejní 50. sezóna Divadla Járy Cimrmana se oficiálně zahájí v sobotu 1. října v areálu U Čápa v Příchovicích na Tachovsku. Program dne zahrnuje největší sraz cimrmanologů v Česku, spanilou jízdu v dobových kostýmech na historických kolech i křest knihy Půlstoletí s Cimrmanem. V kině Jas pak od 19 hodin proběhne představení hry Cimrman v říši hudby, které odvysílá Radiožurnál.

Vrána brand manažerem Lidskásíla.cz

Marketing a obchod online zprostředkovatele úklidu domácností povede Jiří Vrána.

Jiří Vrána

Jiří Vrána

Novým brand manažerem startupu Lidskásíla.cz se stal Jiří Vrána. Bude mít na starosti marketingovou a obchodní strategii značky. Startup nabízí úklid domácností v Praze, Brně a Plzni.

Vrána působil poslední dva roky jako online marketingový manažer firmy Spilka, distributora kosmetiky Payot Laboratories pro český a slovenský trh. Připravoval zde marketingové strategie a kampaně a věnoval se i správě sociálních médií, spolupráci s bloggery či péči o značku. Od roku 2011 se také věnuje provozování několika internetových obchodů a tvorbě webů a e-shopů. 

Ve startupu bude mít na starost komunikaci značky a přípravu nové strategie komunikace se zákazníkem, monitoring trhu a plánování prodejů i eventů. „Stále se rozrůstáme a do budoucna plánujeme rozšíření našeho portfolia služeb i vstup do dalších měst,“ tvrdí zakladatel a ředitel LidskáSíla.cz Robert Vojáček.