Odpočíváme po Utuberingu (10.000 prodaných vstupenek) a Majálesu (přes 25.000). Pusťte si naše páteční video s youtubery Veselovským a Hodanovou. — Český rozhlas k dnešku opouští Jiří Haramul. — S ČTK se dnes po čtyřiceti letech rozloučil šéfredaktor Petr Holubec. Bilancoval v rozhovoru pro Mediažurnál.

Výkonným ředitelem Mark BBDO znovu Ondřej Zahořík. Míla Knepr v agentuře končí

Ondřej Zahořík. Foto: Mark BBDO

Ondřej Zahořík. Foto: Mark BBDO

K 6. srpnu nastoupil do pozice výkonného ředitele a ředitele klientského servisu agentury Mark BBDO Ondřej Zahořík. Bude úzce spolupracovat s Petrem Topinkou, generálním ředitelem agentury a podílet se na dalším rozvoji společnosti. Současně v agentuře končí Míla Knepr, který doposud vedl oddělení klientského servisu a v Mark BBDO působil od roku 2002. Strategie napsala, že přešel do čela WMC Grey.

Zahořík působil v agenturách patřících do skupiny Omnicom Group od roku 1993. V Mark BBDO zastával pozici ředitele oddělení médií a od roku 2000 fungoval jako šéf klientského servisu v OMD, následně vybudoval a stál ve vedení mediální agentury PHD, která je jednou z nejvýznamnějších mediálních agentur na českém trhu. V posledním roce vedl mediální agenturu Vizeum (Aegis Media).

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr