Televize Prima v pondělí 23. ledna ve 13.10 spustila svůj placený kanál Prima Plus, určený pro území Slovenska. Vysílá u deseti operátorů, včetně terestrických sítí, celkem až pro 1,5 milionu domácností. První rok chce dávat jen produkci Primy (od 29. ledna novinku Temný kraj), uspěje-li, pak i akvizici.

Výrobce herního příslušenství si na PR vzal Grunex

Agentura spojí práci pro SteelSeries s vlastními aktivitami v oblasti počítačových her.

Dánský výrobce herního příslušenství SteelSeries si jako PR partnera pro český a slovenský trh vybral agenturu Grunex. Jejím úkolem bude zajistit tomuto klientovi servis z oblasti public relations, marketingu a spjatých herních a turnajových aktivit.

Do nabídky SteelSeries patří počítačové myši, podložky, klávesnice, headsety, gamepady a další zařízení. Pro fanoušky počítačových her má v nabídce také stylové oblečení. Je sponzorem víc než dvanácti mezinárodních herních klanů, jako jsou Tyloo, Fnatic či Natus Vincere. 

„Produkty a směřování SteelSeries zapadají do našich aktivit v oblasti počítačového hraní, a tak budeme schopni kromě mediálního pokrytí přispět i zpětnou vazbou od hráčů,“ tvrdí Martin Liberský, ředitel agentury Grunex a současně vlastník společnosti Boosters, pod kterou tato agentura spadá. Boosters je firma činná právě v oblasti počítačových her, provozuje herní portál Grunex, internetovou televizi GrunexTV a pořádá eventy spojené s herními aktivitami.