Čtvrteční večer patřil v pražském Karlíně slavnostnímu otevření místních kanceláří společnosti Goodbaby, která se zaměřuje na výrobu dětských sedaček, kočárků a podobného zboží. Její čerství představitelé Jan Řežáb (Socialbakers) a Eva Liba (ex Coca-Cola) pozvali řadu vzácných hostí, nechyběli jsme. Přineseme i rozhovor, teď mrkněte, jak Jan skládá golfky.

Výrobce svítidel najal na PR Bílého medvěda

Agentura zahajuje kampaň Doba ledková, propagující LED svítidla firmy Kampos.

Kampos nabízí mimo jiné svítidla do průmyslových komplexů

Kampos nabízí mimo jiné svítidla do průmyslových komplexů

Kuřimský výrobce LED svítidel Kampos majitele Stanislava Sehnala navázal spolupráci s brněnskou PR agenturou Bílý medvěd Public Relations Romana Šenkýře a Pavly Střechové. Ta pro něj připravila kampaň nazvanou Doba ledková, která má ukázat výhodnost LED osvětlení při pracovním využití.

Kampaň bude založena zejména na media relations, jedná se ale i o uspořádání eventu. Mělo by jít o komunikaci společensky odpovědných aktivit Kamposu, ekonomických témat (snižování nákladů, aktuální „přesvětlování“ průmyslových hal z halogenů na LED), oborových témat (šetrnost LED svítidel při osvětlování památek) nebo témat z oblasti lidských zdrojů. Kampaň bude zaměřena jak na odborné publikum, tak na veřejnost.

Podle accounta Bílého medvěda Davida Hrubého oslovil klient agenturu přímo, bez výběrového řízení.