Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

Výrobce střeliva si na PR aktivity najal Stance

Sellier & Bellot si najal Stance Communications na informování o své činnosti.

Český výrobce střeliva Sellier & Bellot si na PR aktivity najal agenturu Stance Communications. Ta pro něj bude zajišťovat public relations včetně poradenství a přípravy komunikační strategie.

„Málokdo ví, že kromě muniční výroby a strojírenství rozvíjíme i další aktivity včetně podpory mladých sportovců a střeleckých olympioniků. Zároveň jsme významným zaměstnavatelem ve vlašimském regionu. Abychom zlepšili informovanost veřejnosti o naší činnosti, rozhodli jsme se svěřit externí komunikaci profesionálům,“ zdůvodnil volbu Stance Communications generální ředitel firmy Sellier & Bellot Radek Musil.

Sellier & Bellot vyrábí od roku 1825 sportovní a lovecké náboje a také stroje a zařízení na jejich výrobu. V roce 2009 se vlastníkem podniku stala brazilská společnost Companhia Brasileira de Cartuchos.