Čtvrteční večer patřil v pražském Karlíně slavnostnímu otevření místních kanceláří společnosti Goodbaby, která se zaměřuje na výrobu dětských sedaček, kočárků a podobného zboží. Její čerství představitelé Jan Řežáb (Socialbakers) a Eva Liba (ex Coca-Cola) pozvali řadu vzácných hostí, nechyběli jsme. Přineseme i rozhovor, teď mrkněte, jak Jan skládá golfky.

Výtahům Schindler dělá PR Face Up

Komunikace se zaměří na segmenty B2B i B2C, zdůrazní aspekty z běžného života.

Dodavatel výtahů a eskalátorů Schindler CZ si na PR vybral komunikační agenturu Face Up. Ta má nastartovat jeho produktovou komunikaci zaměřenou na B2B a především segment B2C. Jejím cílem bude upozornit na jednotlivé typy produktů a novinky s nimi spojené, na instalace ve významných objektech a na bezpečnostní systémy.

„Ve způsobu komunikace produktů a služeb jsme navrhli zdůraznit ty aspekty, které se dotýkají běžného života. Výtahy a eskalátory se staly natolik běžnou součástí našich životů, že je mnohdy už ani nevnímáme. Komunikační aktivity se budou opírat právě o to, co je v běžném provozu v podstatě neviditelné,“ tvrdí PR director Face Up David Laňka.