Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

Vznikla agentura Health Beat, v čele je Nízký

Nová digitální agentura se chce zaměřit na sociální média v oblasti zdravotnictví.

Jan Nízký

Jan Nízký

Na českém trhu začíná fungovat nová digitální agentura Health Beat, která nabízí poradenství a služby kompletní digitální komunikace subjektům v oblasti zdravotnictví. Agenturu spoluvlastní rovným dílem společníci Jan Nízký, Zdeněk Dvořák a David Fiala. Kromě nich ve firmě působí ještě manažer pro sociální média a content Radim Horák, který dřív dělal v televizích Nova a Prima a ve vydavatelství Burda.

Nová agentura nabízí analýzu digitálních aktivit, správu sociálních sítí, obsahový marketing, e-mailový marketing a videoprodukci, tvorbu webů, přípravu PPC kampaní a optimalizaci ve vyhledávání.

Coby managing partner ji vede Nízký, který prošel na různých manažerských postech digitálními odděleními televize Nova (šéfoval portálu Nova.cz či videotéce Voyo), Seznam.cz nebo Burda International a naposled působil News & Media Holding, mediální firmě Penty.

Dvořák a Fiala jsou dále spolumajiteli podobně zaměřené společnosti Praga Medica Healthcare, v níž každý drží 46,5 % (zbylých 7 % má Aleš Hlinka). Ta nabízí medicínské zákroky pro zahraniční klientelu a Health Beat jí nově poskytuje marketingové služby.