Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

VZP vypíše šedesátimilionový tendr

Vítěze čeká dvouletá smlouva na nákup mediálního prostoru.

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) začne hledat partnera pro dvouletý nákup mediálního prostoru pro své reklamní a marketingové aktivity. Hodnota této zakázky dělá 60 milionů Kč. Předběžnou informaci zveřejnil dnes Věstník veřejných zakázek. Otevřené zadávací řízení vypíše VZP podle své tiskové manažerky Dany Blahutové nejdřív za jeden měsíc. Teď proto ještě nejde stanovit konkrétní datum pro otevírání nabídek.

Zakázka se skládá ze dvou základní částí.

  • První tvoří nákup prostoru pro reklamu v televizi, rádiích, v tisku a v online médiích, a to celkem za 44,2 milionu Kč.
  • Druhou částí této veřejné zakázky je nákup reklamy v outdoorových a indoorových médiích, jehož hodnota dělá 15,8 milionu Kč.

Zakázka zahrnuje plánování mediálních reklamních kampaní, nákup mediálního reklamního prostoru, monitoring mediálních aktivit konkurence a podobně.