Druhou řadu komediálního seriálu Autobazar Monte Karlo s Petrem Čtvrtníčkem, Jaroslavem Pleslem a Lucií Polišenskou nasadí letos v říjnu internetová televize Stream.cz. Druhá řada bude mít 11 dílů. Vznikla opět v produkci Negativ kolem Milana Kuchynky. Nově režíruje Andy Fehu. Scenář zase napsali Robert Geisler a Tomáš Hodan. Hrají též Eva Nosálková-Leinweberová, Lubor Šplíchal, Leoš Noha, Martin Myšička, Pavel Šimčík nebo Ondřej Bauer.

VZP vypíše šedesátimilionový tendr

Vítěze čeká dvouletá smlouva na nákup mediálního prostoru.

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) začne hledat partnera pro dvouletý nákup mediálního prostoru pro své reklamní a marketingové aktivity. Hodnota této zakázky dělá 60 milionů Kč. Předběžnou informaci zveřejnil dnes Věstník veřejných zakázek. Otevřené zadávací řízení vypíše VZP podle své tiskové manažerky Dany Blahutové nejdřív za jeden měsíc. Teď proto ještě nejde stanovit konkrétní datum pro otevírání nabídek.

Zakázka se skládá ze dvou základní částí.

  • První tvoří nákup prostoru pro reklamu v televizi, rádiích, v tisku a v online médiích, a to celkem za 44,2 milionu Kč.
  • Druhou částí této veřejné zakázky je nákup reklamy v outdoorových a indoorových médiích, jehož hodnota dělá 15,8 milionu Kč.

Zakázka zahrnuje plánování mediálních reklamních kampaní, nákup mediálního reklamního prostoru, monitoring mediálních aktivit konkurence a podobně.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr