Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Weby pro Siemens bude dělat AMI Digital

Agentura bude pro Simens vytvářet marketingové a komunikační microsites.

V dvoukolovém výběrovém řízení elektrotechnické společnosti Siemens Česká republika na dvouletou dodávku webových služeb zvítězila agentura AMI Digital. Bude se Siemensem spolupracovat na vytváření webových stránek, online monitoringu, tvorbě analýz a případně poskytovat další služby z oblasti sociálních sítí. V první řadě půjde o tvorbu marketingových a komunikačních microsites, včetně zajištění všech náležitostí s tím souvisejících (správa doménových jmen, hostingové služby a podobně).

„Siemens v Česku plánuje výrazně posílit své aktivity v oblasti digitální komunikace. I proto jsme nyní rozšířili portfolio našich dodavatelů o agenturu AMI Digital, která má v tomto směru řadu zkušeností,“ uvedl manažer digitální komunikace a značky Siemens ČR Štěpán Vrána.

Siemens patří mezi největší elektrotechnické firmy v Česku a poskytuje řešení pro oblast průmyslu, energetiky, dopravy a veřejné infrastruktury, technologie budov a zdravotnictví. Kromě tendru na webové služby vypsal v letošním roce také výběrové řízení na mediální monitoring. Loni oslavil 125 let fungování na českém trhu, které připomněl image kampaní v outdooru a na internetu.

AMI Digital vznikla letos v únoru z digitální divize agentury AMI Communications, dříve nazývané Digital Communications.