Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

Weby pro Siemens bude dělat AMI Digital

Agentura bude pro Simens vytvářet marketingové a komunikační microsites.

V dvoukolovém výběrovém řízení elektrotechnické společnosti Siemens Česká republika na dvouletou dodávku webových služeb zvítězila agentura AMI Digital. Bude se Siemensem spolupracovat na vytváření webových stránek, online monitoringu, tvorbě analýz a případně poskytovat další služby z oblasti sociálních sítí. V první řadě půjde o tvorbu marketingových a komunikačních microsites, včetně zajištění všech náležitostí s tím souvisejících (správa doménových jmen, hostingové služby a podobně).

„Siemens v Česku plánuje výrazně posílit své aktivity v oblasti digitální komunikace. I proto jsme nyní rozšířili portfolio našich dodavatelů o agenturu AMI Digital, která má v tomto směru řadu zkušeností,“ uvedl manažer digitální komunikace a značky Siemens ČR Štěpán Vrána.

Siemens patří mezi největší elektrotechnické firmy v Česku a poskytuje řešení pro oblast průmyslu, energetiky, dopravy a veřejné infrastruktury, technologie budov a zdravotnictví. Kromě tendru na webové služby vypsal v letošním roce také výběrové řízení na mediální monitoring. Loni oslavil 125 let fungování na českém trhu, které připomněl image kampaní v outdooru a na internetu.

AMI Digital vznikla letos v únoru z digitální divize agentury AMI Communications, dříve nazývané Digital Communications.