Jubilejní 50. sezóna Divadla Járy Cimrmana se oficiálně zahájí v sobotu 1. října v areálu U Čápa v Příchovicích na Tachovsku. Program dne zahrnuje největší sraz cimrmanologů v Česku, spanilou jízdu v dobových kostýmech na historických kolech i křest knihy Půlstoletí s Cimrmanem. V kině Jas pak od 19 hodin proběhne představení hry Cimrman v říši hudby, které odvysílá Radiožurnál.

Weby pro Siemens bude dělat AMI Digital

Agentura bude pro Simens vytvářet marketingové a komunikační microsites.

V dvoukolovém výběrovém řízení elektrotechnické společnosti Siemens Česká republika na dvouletou dodávku webových služeb zvítězila agentura AMI Digital. Bude se Siemensem spolupracovat na vytváření webových stránek, online monitoringu, tvorbě analýz a případně poskytovat další služby z oblasti sociálních sítí. V první řadě půjde o tvorbu marketingových a komunikačních microsites, včetně zajištění všech náležitostí s tím souvisejících (správa doménových jmen, hostingové služby a podobně).

„Siemens v Česku plánuje výrazně posílit své aktivity v oblasti digitální komunikace. I proto jsme nyní rozšířili portfolio našich dodavatelů o agenturu AMI Digital, která má v tomto směru řadu zkušeností,“ uvedl manažer digitální komunikace a značky Siemens ČR Štěpán Vrána.

Siemens patří mezi největší elektrotechnické firmy v Česku a poskytuje řešení pro oblast průmyslu, energetiky, dopravy a veřejné infrastruktury, technologie budov a zdravotnictví. Kromě tendru na webové služby vypsal v letošním roce také výběrové řízení na mediální monitoring. Loni oslavil 125 let fungování na českém trhu, které připomněl image kampaní v outdooru a na internetu.

AMI Digital vznikla letos v únoru z digitální divize agentury AMI Communications, dříve nazývané Digital Communications.