Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Weby RF Hobby nově zastupuje AdActive

Mediální agentura bude prodávat reklamu na webech tří titulů i samotného vydavatelství.

Mediální agentura AdActive začala od 1. července exkluzivně prodávat reklamu na webech RF Hobby – na iLuxus.cz, Epochaplus.cz, 21stoleti.cz a na stránkách vydavatelství Rfhobby.cz. Dřív si tuto službu zajišťovalo vydavatelství vlastními silami.

iLuxus.cz je lifestylový online magazín o luxusním životním stylu a zboží a výjimečných službách. Orientuje se na nejvyšší příjmovou skupinu.

Epochaplus.cz cílí na lidi od 18 do 45 let se středními a středně vyššími příjmy, píše o zajímavostech ze světa a z historie, a dále o osobnostech a známých lidech.

Web 21stoleti.cz oslovuje podobnou cílovou skupinu jako Epochaplus.cz, ale víc se zaměřuje na faktické informace a zajímavosti z historie, vesmíru, z přírody a světa technologií.