Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Whispr pracuje pro výrobce Nokií, přišel Blažej

David Blažej

David Blažej

Agentura Whispr Communications Ondřeje Kuvika a Jiřího Vrzáčka, která se od svého vzniku v roce 2012 zaměřuje na komunikační služby pro technologické firmy a značky, nově pracuje pro společnost HMD Global. Ta pod licencí značky Nokia nově vyrábí chytré i tlačítkové telefony. Whispr vyhrála ve výběrovém řízení, jímž HDM hledala agenturu na PR a sociální sítě pro Česko a pro Slovensko. Spolupráce začala v dubnu.

Zodpovědným account manažerem pro klienta HMD Global je David Blažej, který do agentury Whispr nově přišel. Na starosti bude mít rovněž značku Nvidia. V minulosti pracoval v agentuře Mediakom, kde se věnoval propagaci značky Intel na českém trhu.