Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze).

Wunderman pro International Study Programs

Kreativní agentura zajistí studijní firmě digitální strategii, včetně nového webu.

Pražské sídlo agentury Wunderman

Pražské sídlo agentury Wunderman

Agentura Wunderman zrealizuje pro studijní společnost International Study Programs novou digitální strategii. Její součástí je vývoj nového webu, mediální strategie na internetu a cílené aktivity na sociálních sítích jako LinkedIn. Úkolem agentury Wunderman je udržení pozice zmíněného klienta na globálním trhu a aktivní akvizice nových klientů. Klientský servis bude mít ve Wundermanu na starosti group business director Jaroslav Novák.

Pražská International Study Programs Britky Viktorie Frances Kish se sídlem v Praze s pobočkami v Hong Kongu a Londýně zajišťuje studijní programy pro MBA/EMBA studenty zejména z amerických univerzit ve více než 80 místech po světě.