Čtvrteční večer patřil v pražském Karlíně slavnostnímu otevření místních kanceláří společnosti Goodbaby, která se zaměřuje na výrobu dětských sedaček, kočárků a podobného zboží. Její čerství představitelé Jan Řežáb (Socialbakers) a Eva Liba (ex Coca-Cola) pozvali řadu vzácných hostí, nechyběli jsme. Přineseme i rozhovor, teď mrkněte, jak Jan skládá golfky.

Young Lions: dvojice z Fallonu pracuje na zadání

Vtipnou kampaň na nevtipné téma chystají Christophe Wechsler a Michaela Žemlová.

Vítězové Michaela Žemlová a Christophe Wechsler

Vítězové Michaela Žemlová a Christophe Wechsler

První z českých vítězných dvojic soutěže Young Lions, Christophe Wechsler a Michaela Žemlová z agentury Fallon, už pracují na mezinárodním festivalu reklamy Cannes Lions na zadání kategorie Print. Jejich kampaň má upozornit na problém s nedostatkem vody a na to, že spousta lidí nemá ani přístup k toaletě. Zadání by mělo sloužit pro kampaň Organizace spojených národů.

České národní kolo soutěže Young Lions pořádá společnost Lionhearted Reného Ježe, která také pořídila s oběma finalisty bezprostředně po zadání přímo v Cannes rozhovor. 

Young Lions je soutěž pro mladé kreativce ve věku do třiceti let, soutěží se celkem ve čtyřech kategoriích (Print, Online, Media a nově Marketers). Soutěžící mají v Cannes na zpracování svého řešení 24 hodin.