Duo Těžkej Pokondr zveřejnilo na YouTube svůj „zakázaný rozhovor“ s novinářem Jaroslavem Kmentou, interview je o hrozbě Andreje Babiše a motivech odchodu Pokondrů z Frekvence 1. Rádio mezitím vysílalo nekonfliktní předvolební rozhovor Xavera Veselého s Babišem.

Z Centrum Holdings odešla produktová ředitelka Heřmanová. Centrum.cz a Atlas.cz vede Unger

Společnost Centrum Holdings, Provozovatel portálů Centrum.cz a Atlas.cz či online deníku Aktuálně.cz, přišla o ředitelku pro produkt Lenku Heřmanovou. „Lenka Heřmanová se rozhodla na vlastní žádost odstoupit z pozice,“ reagoval pro Médiář.cz mluvčí firmy Jiří Hájek. Důvody nesdělil.

Heřmanová pro Centrum pracovala od srpna 2008, odešla minulý týden. Společnost její pozici už teď neobsazuje. Podle Hájka Centrum dokončuje decentralizaci řízení jednotlivých produktů podle jejich typu a věří, že tak bude řízení efektivnější. Rozdělení je následující:

  • obsahové weby Aktuálně.cz, Bleskově.cz, Žena.cz, Centrum.cz, Atlas.cz, „Café weby“ jako Crazycafe.cz zastřešuje Jakub Unger, ředitel pro obsah,
  • transakční weby Amplion.cz, Jiskření.cz, SW.cz dovolena.centrum.cz a Stahuj.cz zastřešuje Lukáš Uhl, ředitel pro marketing a obchodní rozvoj,
  • služby pro segment malých a středních podniků (SME) Agentura Najisto a Najisto.cz zastřešuje Pavel Vopařil, ředitel komerční divize.