Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Z Centrum Holdings odešla produktová ředitelka Heřmanová. Centrum.cz a Atlas.cz vede Unger

Společnost Centrum Holdings, Provozovatel portálů Centrum.cz a Atlas.cz či online deníku Aktuálně.cz, přišla o ředitelku pro produkt Lenku Heřmanovou. „Lenka Heřmanová se rozhodla na vlastní žádost odstoupit z pozice,“ reagoval pro Médiář.cz mluvčí firmy Jiří Hájek. Důvody nesdělil.

Heřmanová pro Centrum pracovala od srpna 2008, odešla minulý týden. Společnost její pozici už teď neobsazuje. Podle Hájka Centrum dokončuje decentralizaci řízení jednotlivých produktů podle jejich typu a věří, že tak bude řízení efektivnější. Rozdělení je následující:

  • obsahové weby Aktuálně.cz, Bleskově.cz, Žena.cz, Centrum.cz, Atlas.cz, „Café weby“ jako Crazycafe.cz zastřešuje Jakub Unger, ředitel pro obsah,
  • transakční weby Amplion.cz, Jiskření.cz, SW.cz dovolena.centrum.cz a Stahuj.cz zastřešuje Lukáš Uhl, ředitel pro marketing a obchodní rozvoj,
  • služby pro segment malých a středních podniků (SME) Agentura Najisto a Najisto.cz zastřešuje Pavel Vopařil, ředitel komerční divize.