Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Za brněnský Pavillon mluví Jenerálová

Marketing funkcionalistické restaurace bude řídit bývalá šéfredaktorka Chef Gurmánu.

Ivana Jenerálová

Ivana Jenerálová

Novou marketingovou a PR manažerkou brněnské restaurace Pavillon se stala Ivana Jenerálová, která působila čtyři roky jako šéfredaktorka v časopisech Chef Gurmán (dnešní Gurmet) a Víno & Styl. V PR a marketingu se pohybuje od roku 2007, kdy si založila vlastní agenturu Tristar Promotion, kterou vede dodnes.

„Rozjíždíme jak klasickou PR kampaň, tak aktivnější práci na sociálních sítích. Chceme také zvýšit povědomí o našem speciálním baru Runway, jenž je součástí objektu bývalé Zemanovy kavárny,“ vysvětluje Jenerálová.

Funkcionalistický restaurant Pavillon vznikl spojením dvou brněnských podniků: Zemanovy kavárny a restaurace U Kastelána. Budovu navrhl český architekt Bohuslav Fuchs.