Seriál Mordparta s Jiřím Bartoškou se vysílal do minulé neděle, dnes televize Prima nasadí po 20. hodině na svém hlavním kanálu „českého Schimanskiho“, další vlastní kriminální seriál Polda. Policistu, který se po dvaceti letech probudil z kómatu, představuje David Matásek, sekunduje mu Igor Orozovič. Polda se střetne s druhými řadami úspěšných děl konkurence – Doktorem Martinem na ČT1 a s show Tvoje tvář má známý hlas na Nově. Po 21.30 na ČT1 začíná satirické Kosmo.

Za Českou filharmonii mluví Březina z Economie

Bývalý manažer korporátní komunikace Economie se stará o PR České filharmonie.

Česká filharmonie

Česká filharmonie

Novým PR manažerem České filharmonie se stal Luděk Březina (36). Ve své pozici přebírá od 1. září také agendu tiskového mluvčího a bude zodpovědný za komunikaci s médii a vztahy s mediálními i nemediálními partnery. Dosavadní tisková mluvčí Kateřina Motlová z České filharmonie odchází, bude s ní ale nadále spolupracovat na vybraných projektech.

Březina pracoval v uplynulých šesti letech jako manažer korporátní komunikace mediálního domu Economia. V letech 2008 až 2009 se podílel na přípravě českého předsednictví v Radě EU na Ministerstvu práce a sociálních věcí ČR. Několik let také působil jako vědecký pracovník na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.