Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky bude sledovat hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidá v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, Blesk v neděli od 15.00 na webu interview s Milošem Zemanem.

Za ČT mluví Blinková, Plívová jde na mateřskou

Michal Prokeš. Foto: ČT

Michal Prokeš. Foto: ČT

Novým vedoucím komunikace a PR České televize se od 1. srpna stává Michal Prokeš, funkci tiskové mluvčí ČT rovněž k dnešnímu datu převzala Karolína Blinková. Oba působili v týmu dosavadní vedoucí komunikace a tiskové mluvčí Alžběty Plívové, která ze své pozice odchází na mateřskou dovolenou. Útvar komunikace a PR nadále spadá pod výkonného ředitele komunikace a vnějších vztahů ČT Víta Koláře.

Karolína Blinková. Foto: ČT

Karolína Blinková. Foto: ČT

Plívová nastoupila do ČT na funkci tiskové mluvčí v roce 2013, od roku 2014 pak zároveň působila jako vedoucí týmu Komunikace a PR, do jehož agendy spadá korporátní, produktová a interní komunikace, mediální partnerství a CSR. Prokeš řídil posledních pět let produktovou komunikaci ČT. Blinková přišla do ČT v roce 2013 jako specialistka tiskového oddělení, později působila jako zástupkyně mluvčí Plívové.