Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Za Finep mluví bývalý mluvčí Mountfieldu Jirušek

Bývalý PR manažer řetězce se zahradní technikou David Jirušek nastoupil k developerům.

David Jirušek

David Jirušek

Novým PR manažerem a tiskovým mluvčím developerské společnosti Finep se stal David Jirušek. Dřív pracoval na stejné pozici pět let ve společnosti Mountfield pro Česko i Slovensko. Zde ho ve funkci vystřídala Lenka Uzun, která ale pak rovněž změnila působiště.

Jirušek působí v oblasti komunikace a PR dvacet let. Profesní kariéru zahájil ve společnosti Škoda Auto, dál pracoval v České televizi, pro operátora O2 i v PR agenturách.

Finep se specializuje na výstavbu rezidenčních bytových projektů a velkých administrativních center. Firma byla založena v roce 1995, jejím současným vlastníkem je podle obchodního rejstříku evropská společnost Finep Holding.