Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Za český Google komunikuje Houzarová

Dosavadní šéfka PR a komunikace Janka Miklík Zichová odchází na mateřskou.

Alžběta Houzarová

Alžběta Houzarová

Komunikaci amerického internetového gigantu Google v Česku a na Slovensku převezme Alžběta Houzarová. Firma uvádí, že to bude dočasně, dosavadní šéfka PR a komunikace Janka Miklík Zichová totiž odchází na mateřskou dovolenou. Houzarová se v místní pobočce Googlu sejde se svým chotěm Petrem Houzarem, který tam od loňska zastává pozici agency sales manager.

Houzarová v letech 2008 a 2013 působila v komunikaci mobilního operátora Vodafone, naposledy jako tisková mluvčí. Během mateřské dovolené pak vedla mentoringový program pro top manažerky Odyssey v Česku, na Slovensku a v Maďarsku. Na volné noze se věnovala propagaci agentur IdeaSense a Bubble.

V Google se má starat o korporátní i produktovou komunikaci obou národních poboček a taktéž o sociální média. Zaměřit se má přitom zejména na podporu lokálních inovací a projektů, včetně vzdělávacího programu Digitální garáž.