Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze).

Za společnost Fortinet bude mluvit EMC

Dodavatel síťových bezpečnostních řešení najal PR agenturu pro komunikaci s odbornou veřejností.

Fortinet nabízí bezpečnostní řešení s podporou

Fortinet nabízí bezpečnostní řešení s podporou

Společnost Fortinet si na své komunikační aktivity najala PR agenturu EMC. Zástupci agentury budou fungovat jako mluvčí společnosti a reagovat na dotazy a požadavky médií.

Fortinet je mezinárodním dodavatelem síťových bezpečnostních řešení, jejichž problematiku chce podle svého regionálního ředitele pro oblast střední a východní Evropy Ondřeje Šťáhlavského víc přiblížit české odborné veřejnosti, konkrétně firmám a organizacím, které musí otázku bezpečnosti svých sítí řešit.