U nás lidi rostou. Zavolej nám hned teď!

Je tu Instameet Summit 2017. Proběhne už příští čtvrtek. Bude InstaKatovna, přijdou odborníci z Peppermintu, Nielsen Admosphere či Socialbakers, instagramistky Zorka Hejdová či Patricie Solaříková. Přijďte taky.

Zach po 11 letech opouští HBO

Ondřej Zach stál u počátků původní tvorby placené televize HBO v Česku.

Ondřej Zach. Foto: Tomáš Novák

Ondřej Zach. Foto: Tomáš Novák

Místní pobočku americké placené televize HBO opouští klíčový člověk. Výkonný ředitel HBO Central Europe Ondřej Zach se po 11 letech rozhodl z firmy odejít, opustí ji koncem června.

„Ve chvíli, kdy HBO stojí na počátku nové éry, cítím, že i pro mě nastal ten správný čas, abych se posunul dále,“ uvedl. HBO se v Česku i jinde spoléhá na předplatitele svých televizních kanálů, před pár lety k tomu přišlo s nabídkou videa na vyžádání HBO Go, jež je přístupná přes web.

Generální ředitel HBO Europe Hervé Payan připomněl, že Zach byl strůjcem mnoha zásadních projektů, včetně vzniku původní tvorby HBO v regionu. Za jeho působení česká pobočka HBO uvedla třeba standup comedy Na stojáka, filmovou trilogii Hořící keř o Janu Palachovi, řadu dokumentů či hrané seriály Terapie, Mamon či Pustina.