Jan Dražan, zástupce šéfredaktora Echa, a Jan Pergler, někdejší novinář, teď manažer v ČSOB, vydávají ve vlastním Nakladatelství Zeď druhou knihu. První byla série rozhovorů Náš Václav Havel, druhou je román Ferdinanda Peroutky Oblak a valčík. První pokřtili 17. listopadu, druhou pak 7. prosince a úspěšně na ni vybírali na Hithitu. Obě je možné běžně koupit, i přes internet.

Pojišťovna vnitra zvolila Fragile Media

Digitální agentura Daniela Kafky zajistí pojišťovně online komunikaci za 4,6 milionu Kč.

Daniel Kafka po sedmi letech vpustil do své firmy spolumajitele

Daniel Kafka

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky si na digitální komunikaci vybrala agenturu Fragile Media Daniela Kafky a skupiny Etnetera. Smlouva byla uzavřena na období od 1. července 2016 do 31. prosince 2017, konečná cena zakázky by neměla přesáhnout 4,6 milionu Kč, přičemž měsíční paušál dělá 193.926 Kč.

Úkolem agentury je správa, monitoring, optimalizace a reporting kampaní, dále návrh strategie a realizace kampaně ve vyhledávání Google AdWords, Seznam.cz a Sklik a obsahových sítí včetně remarketingu a zajištění programatického nákupu médií přes aukční licencované systémy, a obsahová správa facebookových stránek Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky a Zdraví jako vášeň, včetně administrace příspěvků a propagace. Agentury zajistí i návrh a výrobu reklamních bannerů.