Česká televize začíná dnes vysílat lokální program z nového regionálního studia v Českých Budějovicích. Minulý týden startovalo nové studio v Hradci Králové. Oba regiony tak mohou víc vstupovat do proudu ČT24 i produkovat vlastní Týden v regionech. Vedoucím redaktorem „regionu Jihozápad“ je Aleš Hazuka, „regionu Severovýchod“ pak Michal Klokočník. Dlouho už ČT vysílá lokálně z Brna, Ostravy a Prahy.

Pojišťovna vnitra zvolila Fragile Media

Digitální agentura Daniela Kafky zajistí pojišťovně online komunikaci za 4,6 milionu Kč.

Daniel Kafka po sedmi letech vpustil do své firmy spolumajitele

Daniel Kafka

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky si na digitální komunikaci vybrala agenturu Fragile Media Daniela Kafky a skupiny Etnetera. Smlouva byla uzavřena na období od 1. července 2016 do 31. prosince 2017, konečná cena zakázky by neměla přesáhnout 4,6 milionu Kč, přičemž měsíční paušál dělá 193.926 Kč.

Úkolem agentury je správa, monitoring, optimalizace a reporting kampaní, dále návrh strategie a realizace kampaně ve vyhledávání Google AdWords, Seznam.cz a Sklik a obsahových sítí včetně remarketingu a zajištění programatického nákupu médií přes aukční licencované systémy, a obsahová správa facebookových stránek Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky a Zdraví jako vášeň, včetně administrace příspěvků a propagace. Agentury zajistí i návrh a výrobu reklamních bannerů.