V obnovené televizní premiéře dnes od 22 hodin uvede stanice CS Film snímek Víta Olmera podle scénáře Josefa Klímy Nahota na prodej. Hrají Lukáš Vaculík, Karla Tříska, Jiří Krampol. Film, který měl premiéru roku 1993, tuzemské televize dosud nevysílaly hlavně vinou autorskoprávních sporů.

Značka Studentfone končí, splyne s Vodafonem

Vodafone chystá speciální edici předplacených karet pro zákazníky Studentfonu.

Na zaváděcí kampani Studenfone spolupracovaly agentury Revolta, Nydrle a Social Sharks.

Na zaváděcí kampani Studenfone spolupracovaly agentury Revolta, Nydrle a Social Sharks.

Marketingová značka virtuálního operátora Studentfone, která spadala pod Vodafone a cílila na studenty, přestane existovat. Její stávající zákazníky chce převzít Vodafone, který jim chce nabídnout vlastní tarify pro studenty. K ukončení poskytování služeb pod značkou Studentfone dojde k 30. dubnu 2016.

„Vodafone připravil speciální edici předplacených karet určenou pouze pro zákazníky Studentfonu. Na přivítanou zákazníci získají 500 MB dat zdarma. Tento balíček budou mít k dispozici už napořád s padesátiprocentní slevou. Kromě toho si nově mohou surfování užívat na 4G LTE síti, kterou Vodafone pokrývá 97 % populace Česka,“ uvedl Vodafone v dnešní tiskové zprávě.

Přestoupit na nové řešení lze podle této zprávy od 1. března 2016. Zákazníci budou o změnách informováni formou SMS a na internetových stránkách Studentfonu a Vodafonu.

Studentfone vstoupil na trh v září 2013, na jeho zaváděcí kampani spolupracovaly agentury Revolta, Nydrle a Social Sharks. V síti Vodafonu ho podle vlastních tehdejších informací provozovala firma GTS Alive, která vydává mezinárodní studentské karty ISIC.

Podle webu Mobilni-operatori.eu ale v podstatě jen přeprodávala SIM karty Vodafonu a právě s Vodafonem také zákazník při jejich zakoupení uzavíral obchodní smlouvu. „V současnosti Vodafone a GTS Alive jednají o možnostech spolupráce na dalších projektech,“ uvádí Vodafone v aktuální tiskové zprávě.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr