Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

108 Agency zavádí sekci retailu, na kanceláře přišla Martina Nielsen

Česká realitně-poradenská firma 108 Agency, specialista na komerční nemovitosti, administrativní a rezidenční objekty, letos na jaře rozšířila své portfolio služeb o oddělení retailu. Novou servisní linku povede na pozici senior agent Jana Pavlíčková, která se bude věnovat pronájmu obchodních prostor a regionálním retail parkům. Pavlíčková od roku 2008 působila v oddělení zastupování nájemců v CBRE, kde se během své pětileté působnosti věnovala korporátním klientům jako Accenture, Barclays, Certicon či Otis. V posledních dvou letech pracovala pro developerskou společnost Lordship. „Pronájem obchodních prostor jsme do této doby řešili okrajově,“ doplňuje Jakub Holec, majitel a ředitel 108 Agency. „Jana se bude jako první tomuto segmentu věnovat výhradně.“

Retail není jedinou novou letošní aktivitou 108 Agency. Agentura provozuje startup nazvaný The Prostor, coby zprostředkovatele krátkodobých pronájmů se zaměřením především na pop-up obchody, a ten nově koncem letošního února zřídil vlastní eventovou produkci The Prostor Events. „Cílem je vzájemně propojit klienty s nejvhodnějším prostorem, kreativně převést nápady v realitu a zajistit veškerou produkci akcí včetně komunikace eventů,“ uvedl Dušan Hříbal, ředitel The Prostor.

Martina Nielsen

Martina Nielsen

Rozšířilo se také personální zázemí. Na pozici senior consultant oddělení kanceláří s červencem nastoupila Martina Nielsen. Přichází z Century 21 Ruby, kde na různých pozicích působila devět let. Byla součástí týmu jenž vybudoval největší komerční oddělení v síti Century 21, kde pronajímala jak kancelářské prostory, tak retailové a skladové prostory. „Její klientela je především z oblastí cestovního ruchu, IT a startupů. Mnoho zakázek realizovala také pro advokátní kanceláře. Do naší firmy tak s sebou přináší profesní portfolio i cenné know-how, které nám pomůže zlepšit pozici na trhu kancelářských prostor,“ přibližuje Ondřej Konopásek, associate director 108 Agency.