Vývojáři a přátelé aplikací, přijďte vyhrát telefony od HTC. Jedenáctá AppParade už v úterý 28. 5.

Díky partnerům odměníme soutěžící vývojáře i hlasující diváky. Už teď stahujte hlasovací aplikace pro iOS, Android či Windows Phone.

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Další přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety je zase tady. Celkově už jedenáctá AppParade proběhne v úterý 28. května 2013 tradičně v Biu Oko na Praze 7, od 20.30.

Vývojářům i divákům přinese ceny, a to díky partnerům Seznam.cz, IBM, Vodafone a nově HTC. Divácké hlasování přes SMS zajišťuje Crazy Tomato. Hlasovat půjde i přes aplikace pro iOS, Android a Windows Phone – vytvořilo je studio Pematon.

Partneři přehlídky AppParade

AppParade

Coby pořadatelé přehlídku koncipujeme jako setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty.

Hlasováním publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům.

CO VÍTĚZŮM NABÍDNOU NAŠI PARTNEŘI

  • Seznam.cz v letošním roce soustředí svou přítomnost na AppParade do vyzkoušené Seznam.cz Test Zone - od 19.00 do 20.30 dá v prostorách kina možnost vyzkoušet si mobilní stránky a aplikace na různých přístrojích a platformách.
  • Mezi partnery je i tento rok společnost IBM, její zástupci budou opět vybírat nejlepší firemní aplikaci, nově už ale ne ze samostatné kategorie, ale ze všech aplikací soutěžících v jediném „pelotonu“.
  • Partnerem zůstává i mobilní operátor Vodafone, který ze všech soutěžících aplikací bude opět vybírat Divokou kartu Vodafonu, čímž si aplikace vyslouží komunikační podporu této telekomunikační společnosti. Jedné či jednomu z hlasujících věnuje mobilní telefon HTC One SV.
  • Mezi partnery jsme letos přivítali výrobce mobilních telefonů HTC. Mobilním telefonem HTC One obdaruje výherce diváckého hlasování a prostřednictvím společnosti Vodafone také vybraného hlasujícího diváka či hlasující divačku.

Registrace je uzavřena.

Můžete se podívat, jak vypadalo předchozích deset přehlídek.

Sledujete AppParade na Facebooku.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/mediar.cz/www/mediar.cz/wp-content/themes/mediar/pages/article-detail.php on line 136