V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Přijďte zhlédnout nové mobilní aplikace a vyhrát Samsung Galaxy S4 mini. AppParade už 9. prosince

Díky partnerům odměníme soutěžící vývojáře i hlasující diváky. Už teď stahujte hlasovací aplikace pro iOS, Android či Windows Phone.

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Další přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety je zase tady. Celkově už třináctá AppParade proběhne v pondělí 9. prosince 2013 tradičně v Biu Oko na Praze 7, tradičně od 20.30. Přinese opět prezentace nejnovějších děl tuzemských vývojářských studií.

Vývojářům i divákům přinese ceny, a to díky partnerům Seznam.cz, IBM, VodafoneHTC. Divácké hlasování přes SMS zajišťuje Crazy Tomato. Hlasovat půjde i přes aplikace pro iOS, Android a Windows Phone – vytvořilo je studio Pematon. Sponzorem hlasování je soutěž Okna dokořán od Microsoftu.

Partneři přehlídky AppParade

AppParade

Coby pořadatelé přehlídku koncipujeme jako setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty.

Hlasováním publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům.

CO VÁM NABÍDNOU NAŠI PARTNEŘI

  • Seznam.cz opět představí další ze svých úspěšných aplikací. Naopak dnes výjimečně z technických důvodů neproběhne v předsálí jeho Seznam.cz Test Zone, omlouváme se a děkujeme za pochopení.
  • Mezi partnery je i tento rok společnost IBM, její zástupci budou opět vybírat nejlepší firemní aplikaci, nově už ale ne ze samostatné kategorie, ale ze všech aplikací soutěžících v jediném „pelotonu“.
  • Partnerem zůstává i mobilní operátor Vodafone, který ze všech soutěžících aplikací bude opět vybírat Divokou kartu Vodafonu, čímž si aplikace vyslouží komunikační podporu této telekomunikační společnosti. Jedné či jednomu z hlasujících věnuje mobilní telefon.
  • Mezi partnery jsme letos přivítali výrobce mobilních telefonů HTC. Mobilním telefonem obdaruje výherce diváckého hlasování.
  • Avast osloví mladé vývojáře, kteří budou chtít dělat na aplikaci pro 35 milionů uživatelů, v české firmě, kde jsou pořád večírky.

PŘIHLÁŠKY

Registrace pro vývojáře i pro diváky byly uzavřeny.

PŘEDCHOZÍ PŘEHLÍDKY

Můžete se podívat, jak vypadalo předchozích dvanáct přehlídek. Průběžné informace o AppParade sledujte na Facebooku.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/mediar.cz/www/mediar.cz/wp-content/themes/mediar/pages/article-detail.php on line 131