Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

250 tisíc Kč pro vývojáře mobilních aplikací. Další soutěžní přehlídka AppParade bude 10. 12.

Díky partnerům opět odměníme soutěžící vývojáře i hlasující diváky.

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Další přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety je zase tady. Letošní čtvrtá, celkově už devátá AppParade proběhne v pondělí 10. prosince 2012 tradičně v Biu Oko na Praze 7, od 20.30.

Vývojářům přinese ceny v hodnotě až čtvrt milionu korun, a to díky partnerům, kterými jsou Seznam.cz, IBM a Vodafone. Divácké hlasování má technicky na starosti Crazy Tomato.

Partneři přehlídky AppParade

AppParade

Coby pořadatelé přehlídku koncipujeme jako setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty.

Hlasováním publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům.

CO VÍTĚZŮM NABÍDNOU NAŠI PARTNEŘI

Hlavním partnerem je lídr českého internetu, společnost Seznam.cz. Jeho zástupci vyberou ze soutěžících aplikací tu, která bude pro uživatele Seznamu nejužitečnější. Vítěz trofeje Aplikace pro masy získá mohutnou marketingovou podporou v online službách Seznamu.

Dále jsme vyhlásili celoroční soutěž Co Seznam nezná. Zamyslete se, co vám na mobilních aplikacích, které Seznam.cz uvedl, chybí. Navrhněte základní prototyp změny, přijďte s produktovým záměrem a nejlepší nápad do aplikací Seznamu společně doplníme. Vývojáři mobilních aplikací Seznamu jsou během roku k dispozici ke konzultacím. Chcete-li soutěžit v této kategorii, vyberte v přihlášce v kolonce „Typ aplikace“ volbu „Co Seznam nezná“. Podrobnosti na coseznamnezna.smobil.cz. Jde až o 100 tisíc Kč.

Mezi partnery je také společnost IBM, společně s ní vyhlašujeme vedle „základní“ soutěže i klání Firemní aplikace roku 2012. Na každé letošní AppParade (budou čtyři, vždy jedna za čtvrt roku) vybereme nejvýš 5 aplikací k prezentaci, z každé takové skupiny na každé přehlídce zvolíme jednu vítěznou. Čtyři vítězové pak budou na konci roku bojovat o celkové prvenství. Vítěz získá možnost vstupu na zahraniční konference. Chcete-li soutěžit v této kategorii, vyberte v přihlášce v kolonce „Typ aplikace“ volbu „Firemní“.

Partnerem je též mobilní operátor Vodafone. Ten vybrané aplikaci opět udělí Divokou kartu Vodafonu, čímž si aplikace vyslouží komunikační podporu této telekomunikační společnosti. Kolegové z časopisu Vodafonu Čili Chilli jsou připraveni podpořit nejnápaditější aplikaci, samozřejmě podle svých měřítek. Dají až 150 tisíc Kč. Podrobnosti na webu Čili Chilli.

JAK SE ZÚČASTNIT

  • Jako vývojář: přihlášky byly uzavřeny. Kdo jste se přihlásil včas, do 9. prosince pošlete prezentaci v Keynote či PPT.
  • Jako divák: vyplňte do 10. prosince formulář zde a dejte nám vědět také na Facebooku.

Můžete se také podívat, jak vypadalo předchozích osm přehlídek.

DOSAVADNÍ SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY MOBILNÍCH APLIKACÍ APPPARADE
1 6. 12. 2010 Hub Praha výsledky fotografie videozáznamy
2 10. 2. 2011 Hub Praha výsledky fotografie videozáznamy
3 10. 5. 2011 Hub Praha výsledky fotografie videozáznamy
4 3. 10. 2011 Bio Oko Praha výsledky fotografie videozáznamy
5 5. 12. 2011 Bio Oko Praha výsledky fotografie videozáznamy
6 27. 2. 2012 Bio Oko Praha výsledky fotografie videozáznamy
7 28. 5. 2012 Bio Oko Praha výsledky fotografie videozáznamy
8 17. 9. 2012 Bio Oko Praha výsledky fotografie videozáznam

Sledujete AppParade na Facebooku.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/mediar.cz/www/mediar.cz/wp-content/themes/mediar/pages/article-detail.php on line 131