V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

2Fresh otvírá na Letné kreativní prostor Studio F

Studio F

Studio F

Digitální agentura 2Fresh zprovoznila ve svém sídle na Letné v ulici Františka Křížka 1 profesionální produkční ateliér, který je k dispozici i externím subjektům k pronájmu. Prostor nazvaný Studio F o rozloze 87 metrů čtverečních je vybaven pro fotografování, natáčení či pořádání eventů. Kromě zázemí a kvalitní techniky je možné zajistit catering i parkování. Součástí ceny pronájmu je kromě kávy od Doubleshot přítomnost provozního technika.

„Vlastní produkce je základem většiny projektů, které v digitální komunikaci tvoříme. Vyzkoušeli jsme několik ateliérů a došli k tomu, že bude nejlepší otevřít si vlastní. Zamysleli jsme se nad tím, co nám i lidem, kteří řešili stejný problém, vždycky chybělo a díky tomu jsme vytvořili kreativní produkční prostor, kde je člověku dobře, má klid a perfektní podmínky pro svou práci. Nejlepší kafe už je jen třešnička na dortu, jsme přece na Letné,“ vypráví Milan Hrubý, client service director 2Fresh.

Kafe v 2Fresh

Kafe v ateliéru 2Fresh je od Doubleshot

2Fresh plánuje prostor otevřít jeden den v měsíci pro místní komunitu tvořivců a drobných podnikatelů. Pomůže přímo na místě s fotografováním produktů, poradí třeba jak na foodstyling, jak získat díky online komunikaci víc zákazníků nebo jak se popasovat se sociálními sítěmi.