Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

2Fresh zajistí digital pro Nescafé Dolce Gusto

Kávové kapsle Nescafé Dolce Gusto jsou na trhu v různých variantách

Kávové kapsle Nescafé Dolce Gusto jsou na trhu v různých variantách

Digitální agentura 2Fresh zvítězila ve výběrovém řízení potravinářského koncernu Nestlé pro značku Nescafé Dolce Gusto. Od července tak bude mít na starosti digitální komunikaci včetně správy e-shopu a management vztahu se zákazníky (CRM). Spolupráce potrvá minimálně dva roky. Díky dotazníkům, rozhovorům, social listeningu a dalším metodám marketingového výzkumu získala agentura insighty pro přípravu integrovaného komunikačního konceptu postaveného na reálných datech. Kreativní vývoj konceptu vedl Petr Václavík, kreativní ředitel reklamní divize 2Fresh.

Agentura se společně s Nestlé zaměří na segmentaci cílových skupin a jim přizpůsobený relevantní obsah napříč všemi digitálními platformami. Zároveň může díky vlastní produkci zařadit víc lokálního obsahu. “Kromě kreativních služeb jsme také hledali agenturu, která nám je schopná zaštítit všechny naše digitální aktivity včetně správy našeho e-shopu a CRM, a to ve dvou jazykových mutacích,” vysvětlil výběr Marek Nepožitek, junior brand manager Nescafé Dolce Gusto.