2media.cz začíná nabízet manažerské zastoupení

Zastupování umělců v agentuře zajistí Vojtěch Frajt, Vladana Drvotová a Johana Urbanová.

Tým 2media.cz

Zleva Johana Urbanová, Vojtěch Frajt, Vladana Drvotová

Kulturní PR agentura 2media.cz, která na českém trhu působí od konce 90. let a zastupuje zejména divadla, filmy, knihy a klienty z oblasti hudby, výtvarného umění, designu a lifestyle, spustila letos novou službu - umělecký management. Manažerskému, produkčnímu a mediálnímu zastupování umělců se v agentuře věnují Vojtěch Frajt, Vladana Drvotová a nová posila Johana Urbanová. Mezi první umělce, kteří využívají komplexních služeb, patří například ilustrátorka Eliška Podzimková.

„Manažerské zastupování umělců je služba, která z našeho pohledu logicky doplňuje naše současné portfolio klientů a dosud nabízených PR služeb, jako jsou media relations, správa sociálních sítí, VIP servis, mediální konzultace, monitoring a copywriting,“ říká majitelka agentury Pavlína Fechterová. „Mediálnímu zastupování vybraných osobností a prezentaci jejich práce novinářům se věnujeme řadu let a často se dělo, že nás umělci sami žádali o pomoc i v produkčně manažerských záležitostech. Vybudování nového směřování naší agentury umožní umělcům pod jednou střechou získat kompletní manažerské i mediální zastoupení a věnovat se čistě tvůrčí práci,“ věří šéfka 2media.cz.

Ke klientům 2media.cz momentálně patří Balet a Opera Národního divadla, film Nabarvené ptáče, nakladatelství Argo, zpěvák Tomáš Klus, Divadlo Na zábradlí, Vila Tugendhat, síť knihkupectví Luxor, město Plzeň, organizace Člověk v tísni či prostor Vnitroblock. V září agentura spustila nový web v charakteristickém designu od ilustrátorského dua Tomski & Polanski, jež také mediálně zastupuje.