A 11 uvádí dvouměsíčník Profi Makléř & Reality

Profi Makléř & Reality

Titulní strana úvodního vydání časopisu Profi Makléř & Reality

Vydavatelství A 11 rozšiřuje své portfolio médií o další tištěný odborný titul Profi Makléř & Reality. Má jít o odborný magazín, který cílí na profesionální realitní makléře, manažery realitních kanceláří a ostatní profesionály realitního byznysu. Nabízet jim chce informace technického, finančního, právního a legislativního charakteru. A 11 už vydává odborné profesní časopisy Profi Poradenství & Finance, Profi HR a Profi Medicína.

Dvouměsíčník Profi Makléř & Reality v rozsahu 60 stran vyšel poprvé na konci listopadu, v nákladu 5.000 výtisků. Stojí 190 Kč a distribuuje se přímo předplatitelům. Jeho obchodní model má být stejný jako u sesterských časopisů - předplatné a prodej inzerce.

„Je to logický krok, který naše vydavatelství v rámci expanze čekal. Máme odborné tituly z oblasti inovací, finančnictví, ale třeba i zdravotnictví. Oblast realit se tak nabízela jako další obor, kam naše vydavatelství bude pokračovat. Navíc se nám podařilo navázat spolupráci s Asociací realitních kanceláří ČR,“ uvedl ředitel a majitel A 11 Aleš Zavoral. „Příští rok bude nepochybně rokem realitního zákona. Očekávám, že právě tomuto se budou jednotlivé čísla časopisu nejvíce věnovat,“ doplnil.