Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

AAA Auto otevře pobočky v Liptovském Mikuláši a v Budapešti

Společnost AAA Auto, která prodává ojeté vozy v regionu střední Evropy, otevře během listopadu dvě nové pobočky - ve slovenském Liptovském Mikuláši a v maďarském Budaörsi na předměstí Budapešti. „Nová autocentra v Liptovském Mikuláši a v maďarském Budaörsi na předměstí Budapešti dále posílí naše pozice v obou zemích. V Liptovském Mikuláši bude postupně v nabídce až 120 vozů, v Budaörsi zatím začneme s výkupem a prodej zahájíme později,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka AAA Auto International.

S expanzí hodlá prodejce ojetých vozů pokračovat i příští rok. AAA Auto chce mít v ostatních zemích střední Evropy stejně zahuštěnou síť, jakou má v Česku a na Slovensku. Společnost má ve střední Evropě 44 poboček. V Česku je to 21 poboček, na Slovensku včetně Liptovského Mikuláše 14, v Maďarsku včetně Budaörse 5 a v Polsku 4. „Další pobočky otevřeme příští rok v Polsku, ale uvažujeme i o další v Česku. Podrobnější plány budeme mít k dispozici koncem roku,“ poznamenala Topolová.

Kromě otevírání nových poboček také AAA Auto buduje specializovaná centra pro různé typy vozů. „V letošním roce jsme začali postupně otevírat ve větších městech SUV centra a máme také největší nabídku ojetých vozů Škoda. V příštím roce navíc počítáme s další výraznou expanzí značky Mototechna,“ dodala Topolová. Značka Mototechna nabízí odkup zánovních vozů nebo předváděcích vozů 16 automobilových značek. V Česku má Mototechna 20 poboček.