Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Accounty Stance Communications povede Dlouhý

Novým account directorem PR agentury Petra Soukupa se stal Štěpán Dlouhý.

Štěpán Dlouhý

Štěpán Dlouhý

Do managementu PR agentury Stance Communications Petra Soukupa postoupil Štěpán Dlouhý, který obsadil nově vytvořenou funkci account directora. V agentuře působí na různých postech od roku 2010.

Dlouhý vedl mimo jiné od roku 2011 tým zaměřený na klienty z oblasti IT či veřejné správy. Podílel se také na projektu Českého domu v rámci letních olympijských her v Londýně v roce 2012 či na koordinaci regionálních Olympijských parků v době loňské letní olympiády v Riu de Janeiru. Loni v létě řídil roadshow STK pro chlapy pro Nadační fond Petra Koukala a společnost Sanofi; tento projekt získal ocenění Společensky prospěšný projekt 2016 v soutěži Top odpovědná firma, kterou pořádá volné firemní sdružení Byznys pro společnost.