Adexpres posiluje vedení, nastupují Martina Slezáková a Ondřej Synčák

Slezáková je client service director, Synčák je digital transformation & technology director.

Hned dva nové ředitele získala na začátku září agentura Adexpres ze sítě Dentsu. Na pozici client service director nastoupila Martina Slezáková, na pozici digital transformation & technology director přišel Ondřej Synčák.

Martina Slezáková

Martina Slezáková

Slezáková nastoupila na uvolněné místo po Petře Košaříkové, která se v květnu přesunula na pozici ředitelky pro rozvoj obchodních vztahů. Do Adexpresu přichází z agentury Knowlimits, kde působila na pozici head of digital, dřív vedla digitální týmy také v Mindshare nebo MediaComu. Jako ředitelka klientského servisu povede tým, který se aktuálně stará o téměř padesátku klientů agentury.

Ondřej Synčák

Ondřej Synčák

Synčák dostal za úkol především pomoci agenturním klientům s jejich probíhající transformací v oblasti digitálního marketingu a také propojovat jednotlivé produkty z portfolia Dentsu a vytváření řešení na míru jednotlivým klientům. Dlouhou dobu působil jako globální konzultant v technologické firmě Adform a v posledních letech vybudoval a následně i vedl marketingový tým řetězce hotelů Orea Hotels.

Výkonný ředitelem Adexpresu je od května Ondřej Týma. Agenturu čeká v následujících měsících avizovaný kompletní rebranding, během něhož změní název na iProspect a plně se začlení do globální struktury Dentsu.