Ze zájemců o členství v Radě ČT vystoupili ve čtvrtek před poslanci nejvýrazněji Vlastimil Venclík a Tomáš Němeček. Rozhodovat se ale samozřejmě nebude jen podle kvality vystoupení při veřejném slyšení, kandidátům ostatně z osmnáctičlenného volebního výboru naslouchala vesměs jen pětice poslanců – Golasowská (KDU-ČSL), HolomčíkMartínek (Piráti), Juchelka (ANO) a Španěl (SPD). Mohli se ovšem spolehnout na aktivistu Jana Šinágla, který se kandidátů ptal s nimi.

Adexpres rozšiřuje sekci výkonnostního marketingu

Ksenia Pimenova (Burenkova)

Ksenia Pimenova (Burenkova)

Digitální mediální agentura Adexpres vyčlenila speciální sekci pro výkonnostní online marketing. Čtyřčlenný tým nově povede Ksenie Pimenova (za svobodna Burenkova), která v Adexpresu dělá druhý rok, momentálně pro klienty Saxo Bank, Hero, Nokia, Hudy, Sazka či Moravské naftové doly. Předtím dělala v OMD.

Do Adexpresu na pozici specialisty výkonnostního marketingu nastoupil Antonín Zíka, předtím rovněž v OMD. Na novém místě se bude starat o Hudy, MetLife, Globus a Czech Tourism.

Adexpres – ze 40 % vlastněná agenturou Konektor, po 30 % Janem Galgonkem a Jaromírem Švihovským – má momentálně 18 lidí. Nově k ní patří kreativně produkční studio Prague Bistro a mobilní vývojářská agentura Mobile Internet.