Adison hlásí dvě nové tváře a dva nové klienty

Do agentury přišly Lucie Bergerová a Tereza Sibřinová. Přibyli klienti Xella a Brickman.

Lucie Bergerová přichází do Adisonu na pozici account manager a doplňuje tak tým korporátní komunikace, který spadá přímo pod ředitele agentury Tomáše Fridricha. Na starost bude mít práci pro nového logistického operátora WeDo, Asociaci českých stavebních spořitelen či některé značky RB Czech Republic.

Lucie Bergerová

Lucie Bergerová

Tereza Sibřinová nastoupila do digitálního týmu jako digital content specialist. Zkušenosti nabyté mimo jiné v Seznamu na pozici konzultantky content marketingu pro videoobsah i komplexní kampaně klíčových klientů, využívá při tvorbě obsahu pro značky Indesit, Pivovar Litovel či Hervis Sports.

Tereza Šibřinová

Tereza Šibřinová

Kromě týmu rozšířil Adison své klientské portfolio. Prvním z dvojice nových klientů je Xella, společnost, která stojí za značkami stavebnin Ytong, Silka a Multipor. Agentura zajišťuje vztahy se zpravodajskými i lifestylovými médii. Klienta má za agenturu na starost Anna Buhrová, stejně jako práci pro společnost IVT Tepelná čerpadla, další značku z téže oblasti.

S agenturou svou značku staví Brickman Executive Search. „Jsem rád, že jsme začali hledáním našeho klíčového sdělení. Agentura nám prostřednictvím workshopu pomohla utříbit si myšlenky a podívat se na trh pohledem, kterého bychom bez podnětu zvenčí asi nebyli sami schopni,“ hodnotí první společné kroky majitel firmy Martin Botoš. O klienta se starají HanaJakub Křenkovi.